Saradnja s roditeljima

JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA „DREŽNICA“

Školska 2020/21. godina

Područna škola „Gornja Drežnica“

 

RASPORED INFORMACIJA SA RODITELJIMA  (viber, mail, telefon)

 

RAZREDNA NASTAVA

Ime i prezime Dan Vrijeme
Arnela Hodžić, I razred Četvrtak 8:40 – 9:10
Šećira Turkić, II razred Utorak 9:55 – 10:25
Elvira Ćućurović, III razred Od ponedjeljka do petka 9:55 – 10:25 

Poslije 14 h

Elmedina Bečić, IV razred Srijeda 9:15 – 9:45
Ćamila Nezirović, V razred Četvrtak 

Petak

10:00 – 10: 30 

9:15 – 9:45

Aldin Pendić, nastavnik islamske vjeronauke Srijeda 9:10 – 9:55
Sanela Milišić, nastavnica engleskog jezika Ponedjeljak 10: 30 – 11:00

 

PREDMETNA NASTAVA

Ime i prezime Dan Vrijeme
Velida Šator Četvrtak 9:15 – 9:45
Jasmina Šunje Ponedjeljak 9:45 – 10:20
Đula Hodžić Ponedjeljak 9:15 – 9:45
Adnan Kuko Srijeda 9:55 – 10:25
Hasan Pinjić Ponedjeljak 10:30 – 11:00
Aldin Pendić Srijeda 9:10 – 9:55
Sanela Milišić Ponedjeljak 10: 30 – 11:00
Haris Ljevo Srijeda 7:50 – 8:30
Sanela Husejić Utorak 9:00 – 9:30
Vedran Maksumić Utorak 8:30 – 9:00
Esma Milišić Četvrtak 10:30 – 11:00
Enes Žuljević Ponedjeljak 9:15 – 10:00

 

 

 

JAVNA USTANOVA OSNOVNA ŠKOLA „DREŽNICA“

Školska 2020/21. godina

Donja Drežnica

RASPORED INFORMACIJA SA RODITELJIMA  (viber, mail, telefon)

RAZREDNA NASTAVA

Ime i prezime Dan Vrijeme
Enesa Husejić, I i II  razred Petak 9:35 – 10:10
Fadila Zukić, III razred Četvrtak 8:30 – 9:00
Mirsada Omerović, IV i V razred Utorak 9:00 – 9:30
Elvira Sejdihović, nastavnica islamske vjeronauke Petak 9:00 – 9:30
Selma Memić, nastavnica engleskog jezika Ponedjeljak 13:00 – 13:45

 

PREDMETNA NASTAVA

Ime i prezime Dan Vrijeme
Edita Kevro Četvrtak 13:00 – 13.30
Đula Hodžić Ponedjeljak 9:15 – 9:45
Senada Dumpor Četvrtak 9:40 – 10:10
Adnan Kuko Srijeda 9:55 – 10:25
Denaida Imamović Petak 11.00 – 11:30
Elvira Sejdihović Petak 9:00 – 9:30
Selma Memić Ponedjeljak 13:00 – 13:45
Haris Ljevo Srijeda 7:50 – 8:30
Sanela Husejić Utorak 9:00 – 9:30
Vedran Maksumić Utorak 8:30 – 9:00
Esma Milišić Četvrtak 

 

Petak

10:30 – 11:00 

(VIII i IX razred)

17:00 – 18:00

(VI i VII razred)

Aldina Nazdrajić Petak 8:00 – 8:30 

13:00 – 14:00

Enes Žuljević Četvrtak 9:00 – 9:30
Aida Ramić Srijeda 8:30 – 9:00

 

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *