Posjeta vatrogasaca

U saradnji sa Profesionalnom vatrogasnom jedinicom Mostar, 21. oktobra 2021. godine, upriličena je posjeta vatrogasaca našoj školi.

Vatrogasci su, u prostorijama naše škole, u Donjoj, a kasnije i u Gornjoj Drežnici, održali predavanje o uzrocima i vrstama požara. Demonstrirali su upotrebu raznih alata i moderne opreme koja služi za suzbijanje i zaštitu od požara. Nakon izuzetno interesantnog predavanja dopustili su učenicima da probaju pojedine alate i opremu, te da im postavljaju pitanja vezana za njihovu struku, što je izazvalo oduševljenje kod djece.

Koristimo ovu priliku da se zahvalimo Profesionalnoj vatrogasnoj jedinici Mostar na posjeti, te se nadamo i budućoj saradnji.

Djelić atmosfere sa ovog događaja možete vidjeti na slikama ispod.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *