Dan škole 09. 05. 2019.

Posjetom Memorijalnom centru u Donjoj Drežnici i prigodnim kulturno-umjetničkim programom koji su pripremili članovi sekcija naše škole sa svojim voditeljima obilježili smo 116. rođendan naše škole.

Tokom posjete Memorijalnom centru prisutnima se obratio Komandant Drežanskog bataljona Zijat Mušić i istakao važnost obilježavanja ovog datuma, te je proučena Fatiha za sve one koji su žrtvovali svoj život za odbranu naše države.

Nakon toga su, u prostorijama naše škole u Donjoj Drežnici, članovi sekcija bogatim programom oduševili sve prisutne. Drektorica škole, prof. Fatima Lalić, se u svom kratkom obraćanju zahvalila svim prisutnim, te uručila zahvalnice ljudima koji su u prethodnom periodu dali značajan doprinos školi.

Na kraju su uručene diplome i prigodni pokloni za najbolje učenike završnih razreda naše škole, a one su više nego zasluženo otišle u ruke Učeniku generacije Eldaru Turkiću, te Ponosu generacije Irmi Balić.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *